Proszę uważać, śliska nawierzchnia! 11 Maj 2016

admin

W każdym miejscu, gdzie kładziona jest mata dezynfekcyjna przejazdowa albo mata dezynfekcyjna perfekcyjnego wariantu, powinno się koniecznie rozstrzygać tropy ostrzegające o tym, iż powierzchnia może posiadać małą przyczepność, a co za tym idzie jest zwyczajnie ślisko.

metal-texture-3-1400109-m

  1. Zwykła mata dezynfekcyjna przejazdowa jest tutaj jedynym niebezpieczeństwem, ponieważ mata dezynfekcyjna  przeznaczona przede wszystkim do tego, by szedł po niej pracownik, jest przeważnie nieco delikatniejsza i pomimo nawilżenia środkami oddanymi do dezynfekcji, które skalą kwestii są bardzo poślizgowe, inne zadania z obrębu także faktury maty sprawiają, iż możemy zwiększyć przyczepność na nich i nie są tak ponure, jak mata dezynfekcyjna przejazdowa.
  2. Jeżeli tego samego rodzaju wyjścia zastosowane istniałyby tam, gdzie użyta jest mata dezynfekcyjna przejazdowa, najprawdopodobniej beztroska użytku by wzrosła, jednak jednocześnie taka mata dezynfekcyjna przejazdowa istniałaby znacznie mniej wytrzymała na faktory maszynowe i powstałby kłopot jej szybkiego marnowania się.
  3. Nie da się bowiem ukryć, iż mata dezynfekcyjna przejazdowa najwidoczniej będzie musiała poradzić sobie ze znacznie ważniejszym musem i znacznie gorszym tarciem, co oczywiście nie jest jakimś obszernym kłopotem, albowiem mata to mata i nic zanadto złożonego, ale użycie w jej przypadku pewnych rozwiązań byłoby realnie niemożliwe.
  4. Nie należy w tym miejscu naturalnie niczego demonizować.

Typowa mata dezynfekcyjna przejazdowa  nie jest więcej niebezpieczna dla ruchu pieszego aniżeli wilgotny dywan, więc nie należy umieszczać sytuacji tak, jak gdyby w miejscu przedsiębiorstwa nagle powstało lodowisko i na podwładnych dopadł blady strach.

Ostrzeżenie przed niebezpiecznie śliską powierzchnią musi być wszechstronnym przypomnieniem, aby zerkać pod nogi, skorzystać z maty i zważać, by się nie poślizgnąć.

Ten wpis opublikowano dnia środa, 11 Maj 2016 o godz. 20:54 w kategorii maty ochronne. Możesz śledzić komentarze tego wpisu przy pomocy kanału RSS 2.0. Komentarze są wyłączone, ale możesz wysłać sygnał trackback ze swojego bloga.

Komentowanie wyłączone.